Michał Brzozowski aka bshosa to obecnie jedna z najbardziej dynamicznych postaci kształtujących polską scenę elektroniczną. Jego rola jako animatora polskiej sceny techno jest chyba nie do przecenienia: pamiętamy znakomite występy kolektywu Detroit Zdrój w pierwszej siedzibie klubu 55 i open air rave w ramach festiwalu Wisłostrada na Cyplu Czerniakowskim. Potem jako manager artystyczny klubu 1500m2 wprowadził go do absolutnej pierwszej ligi miejsc z nowoczesną muzyka taneczną: atrakcyjność bookowanych artystów przyprawiała często o uśmiech niedowierzania, a potem radości. Obecnie Michał grywa jako DJ (również live act jako BLKSHP), a 15 grudnia tradycyjnie już zaprosi wszystkich fanów ambitnego techno na swoje urodziny do klubu 1500m2.

Co roku na okolicznościowym party gościliśmy gwiazdy muzyki elektronicznej z całego świata: wspomnieć należy chociażby Simian Mobile Disco, DJ-a Koze, Robaga Wruhme, Joris Voorna. Impreza 15.12 to zaprezentowanie świeżych dźwięków z berlińskiej, londyńskiej i warszawskiej sceny.

Headlinerem imprezy (prócz rzecz jasna jubilata) będzie Ben Klock, Berlińczyk, rezydent jednego najważniejszych klubów techno na świecie – Berghain. Charakterystyczne dla Bena jest granie długich, hipnotycznych setów pełnych głębokich i ciężkich rytmów. Klock wydaje pod egidą Ostgut Ton oraz własnej wytwórni Klockworks (założonej w 2006 roku). Dzięki wsparciu surowych i frapujących kawałków, remiksów dla artystów tak różnych jak Kerri Chandler, Martyn czy Depeche Mode, kultowego debiutanckiego albumu One wydanego przez Ostgut Ton czy kompilacji Fabric 66, Ben Klock jest synonimem witalności podstawowej definicji techno.

Midland zadebiutował w 2010 roku kawałkiem Your Words Matter, który znalazł się w rankingu 100 najważniejszych utworów house’owych według DJ Maga. Charakterystyczny sound Midlanda zakorzeniony jest w muzyce house i techno, ale z mocno dudniącym dubstepowym basem oraz szerokim spektrum klasycznej elektroniki. Sety Midlanda są bardzo zróżnicowane, czego świadkiem byli między innymi klubowicze Fabric, Plastic People, Space na Ibizie, Horst w Berlinie czy Chinese Laundy w Sydney. W rezultacie możecie go zobaczyć grającego obok Joya Orbisona, Bena Ufo jak również Jamesa Zabieli, Steffi czy Willa Saula.

Pangea jest wyłącznym pseudonimem brytyjskiego producenta i DJ-a Kevina McAuley’a. Od roku 2007 McAuley stanowi trzecią część Hessle Audio, któremu to udało się od tego czasu wyrosnąć na jedną z najbardziej niezawodnych znakomitych niezależnych wytwórni na Wyspach Brytyjskich. McAuley publikuje swoją muzykę powoli i równomiernie, utrzymując nienagannie wysoki standard, którego wachlarz sięga od współczesnego garage do basowych tearoutów.

Zapraszamy na urodzinową noc pełną muzyki wyprzedzającej swój czas – świętujmy z Michałem Brzozowskim w towarzystwie tuzów techno z Warszawy, Berlina i Londynu.

Kiedy: 15.12 (sobota)
Gdzie: Warszawa, 1500m2 do wynajęcia (ul. Solec 18)
Start: godz. 22:00
Wstęp: 33 PLN (przedsprzedaż)

Nie ma więcej wpisów