Fani wokalistki muszą uzbroić się w odrobinę cierpliwości. Zaplanowana na początek 2013 roku trasa po Europie – obejmująca m.in. Warszawę, Brukselę, Sztokholm i Luksemburg – odbędzie się w kwietniu. Polski koncert Mariny and The Diamonds w Stodole został przesunięty na 16 kwietnia.

Marina wyjaśniła powody zmiany dat na swojej stronie internetowej: Ze względów logistycznych nie jestem w stanie przyjechać z pełnym show zaplanowanym na styczeń. Chciałabym, aby wszyscy moi fani mogli doświadczyć Lonely Hearts Tour w pełnej okazałości w każdym miejscu. Mam nadzieję, że ta zmiana nie jest dla was kłopotem. Chcę, aby każdy mój występ był dla was niesamowity.

Sądząc po zapowiedziach Mariny, przyszłoroczne europejskie koncerty mogą być niespodzianką dla fanów. Przypomnijmy, że Walijka supportowała Coldplay podczas ich wizyty w naszym kraju razem z Charli XCX. W kwietniu, podczas swojego pierwszego koncertu klubowego w Polsce, z pewnością potwierdzi dobre wrażenie, które zrobiła rozgrzewając Stadion Narodowy we wrześniu tego roku.

Nie ma więcej wpisów