Znany DJ, producent, hip-hopowy wizjoner oraz legendarny przedstawiciel wytwórni Ninja Tune wystąpi we Wrocławiu, w klubie Łykend, w ramach cyklu imprez City Sounds. Któż taki? DJ Vadim, który podczas nadchodzącego koncertu – 5 grudnia – zaprezentuje kompozycje ze swojego najnowszego albumu pt. Don’t Be Scared.

DJ Vadim jest prawdziwym rewolucjonistą i innowatorem na każdym obszarze swojej kariery. Jak pisał o nim opiniotwórczy magazyn URB: W czasie swej wieloletniej działalności jako DJ i producent niezliczonej ilości projektów, Vadimowi po prostu nie kończą się pomysły. Niełatwo jest opisać jego styl, gdyż Vadim szybko zmienia pozycję, z łatwością porusza się po brzmieniach hip-hopu i elektroniki, dodając elementy m.in. muzyki reggae, soulu, trip-hopu, funku czy dubu.

W 1994 DJ Vadim założył swój label – Jazz Fudge, a rok później podpisał kontrakt z legendarną wytwórnią Ninja Tune. Od tego czasu zagrał dwa i pół tysiąca koncertów w 69 krajach. Wyprodukował łącznie dziesiątki płyt solo i w we współpracy z innymi. Na swoim muzycznym koncie ma 6 płyt solowych, 5 płyt nagranych z zespołem, mnóstwo mixtape’ów i remixów.

DJ Vadim wystąpi we Wrocławiu razem z perkusistą i będzie promował swój ostatni album pt. Don’t Be Scared.

 

Kiedy: 5.12 (środa)
Gdzie: Wrocław, Łykend (ul. Podwale 37/38)
Start: godz. 20:00
Wstęp: 40 zł – pierwsze 200 szt. / 50 zł – przedsprzedaż / 55 zł – w dniu koncertu

Nie ma więcej wpisów