Rusza cykl Before Tauron Nowa Muzyka 2013, którego kolejne klubowe odsłony będą odbywać się w całym kraju. Pierwszy koncert zaplanowany jest na 13.12 w katowickim Jazz Clubie Hipnoza.

Jest kilka powodów, dla których warto pojawić się na tej imprezie. Pierwszy – muzyczny, to oczywiście koncert zespołu Kamp!, który jest w trakcie trasy promującej swój wyczekiwany materiał z debiutanckiej płyty. Dodatkowo, uczestnicy Before Tauron Nowa Muzyka 2013 będą brali udział w wydarzeniu, które będzie miało wyraźny charakter ekskluzywności. Właśnie 13.12 w Hipnozie zostanie ogłoszony pierwszy artysta przyszłorocznej edycji Festiwalu Tauron Nowa Muzyka. Jeżeli chcesz być jednym z pierwszych, którzy się tego dowiedzą, nie może Cię zabraknąć w Katowicach. Ostatni, równie ważny powód, żeby się tam pojawić, to możliwość zakupu na miejscu czterodniowego karnetu na festiwal z limitowanej edycji, która będzie dostępna tylko tego wieczoru.

Przyszłoroczny festiwal Tauron Nowa Muzyka odbędzie się między 22 a 25 sierpnia na terenie nowej siedziby Muzeum Śląskiego w Katowicach. Tak więc fani tego miejsca mogą się cieszyć – festiwal wraca do korzeni.

Nie ma więcej wpisów