To już ósmy, ostatni koncert, który odbędzie się w ramach wspólnej trasy Brodki i Pauli & Karola. Artyści przez dwa tygodnie intensywnie promowali ostatnie wydawnictwo wokalistki, czyli EP-kę LAX oraz najnowszy album folkowego zespołu Whole again. Na zakończenie tej serii energetycznych występów zagrają w najbliższy piątek, 7 grudnia, w Hali numer 2 Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Dla Poznaniaków będzie to pierwsza okazja, by usłyszeć na żywo materiał z LAX, który właśnie ukazał się w fizycznej edycji. Brodka z pewnością zrobiła swoim fanom świetny świąteczny prezent, wypuszczając EP-kę w wersji CD+DVD  z teledyskami oraz winylowej. Jeśli jesteście ciekawi, jak w wydaniu live brzmi m.in fenomenalny utwór Dancing Shoes, za którego remix zabrało się trio Kamp! nie może Was zabraknąć w MTP.

Paula i Karol to sześcioosobowy zespół, w którym grają sami pozytywni, weseli, a przede wszystkim naprawdę uzdolnieni muzycy. Nie bez powodu nazywani są jednym z najbardziej interesujących alternatywnych polskich zespołów : na koncertach wytwarzają niepowtarzalny klimat, za który tak bardzo cenią ich fani.

 

Jako że muzycy lubią się i szanują, a współpraca ze sobą dostarcza im z pewnością mnóstwo frajdy, możemy być pewni, że zaserwują nam coś wyjątkowego na zakończenie Brodka Paula & Karol Tour 2012.

Kiedy: 7.12 (piątek)
Gdzie: Poznań, Hala numer 2 Międzynarodowych Targów Poznańskich (ul. Głogowska 14)
Start:  18:00
Wstęp: 42 PLN/ 50 PLN

 

Nie ma więcej wpisów