Mimo, że to dopiero pierwsza płyta w jej dorobku, to może  pochwalić się już kilkoma sukcesami. Jako siedemnastolatka otrzymała wyróżnienie indywidualne na Jazz Juniors 2007. Była też pierwszą w historii liderką, która z zespołem Lena Romul Quintet na Międzynarodowym Konkursie Jazz Juniors zdobyła nagrodę główną (nagroda przyznana m.in. przez Leszka Możdzera, Adama Pierończyka).

W 2011 roku została finalistką programu Mam Talent. Po niespełna roku od finału telewizyjnego show Lena Romul – bo o niej mowa, prezentuje nam nowy pomysł na siebie. Jej wizerunek został odświeżony i całkowicie różni się od tego, z jakim kojarzymy ją z telewizji. Lena powraca z utworem Wierzę, który wyprodukowała razem z członkami Projektu Industrialnie oraz Pawłem Gawlikiem, odpowiedzialnym za miksy płyty Industrialnie.

22 stycznia ukaże się debiutanckie wydawnictwo finalistki IV edycji  Mam Talent. Lena Romul Industrialnie / Instynktownie. Jednak już teraz możecie posłuchać singla zapowiadającego ten album. Do sieci trafiła właśnie piosenka Wierzę promująca dwupłytowy album artystki.

Wierzę to piosenka z pogranicza alternatywy i popu, łącząca elektroniczne soundy z ostrymi, rockowymi brzmieniami.

Nie ma więcej wpisów