Szybko w tym roku poznajemy kolejnych headlinerów, którzy swoją obecnością na głównej scenie uświetnią już 12. edycję Open’er Festival. Do dzisiaj potwierdzeni byli klasycy stoner rocka – Queens Of The Stone Age, którzy do Polski wrócą z nową płytą i ponownie z Davem Grohlem w składzie, a także chyba najbardziej wyczekiwany zespół, który jeszcze nie miał okazji grać w naszym kraju – Blur.

Jaką lepszą niespodziankę mogli wymarzyć sobie wszyscy openerowicze 6 grudnia, jeśli nie przybycie Mikołaja Ziółkowskiego do studia Trójki, by ponownie wprawić ogłoszeniową machinę w ruch. Także i tym razem zaskoczył! Kings Of Leon ponownie zagoszczą w Gdyni! I jaki to będzie koncert. Zespół zalicza kolejny powrót po przejściach, a kiedy sięga się dnia, to trzeba się odbić w doskonałym stylu. Oni to potrafią. Klan Followillów zawładnie główną sceną Open’era 6 lipca, czyli na zakończenie festiwalu.

Przypomnijmy, że Open’er Festival tradycyjnie odbędzie się na lotnisku Gdynia – Kosakowo (znanym również pod nazwą Babie Doły), a plotki o rzekomym przeniesieniu całej imprezy z powodu budowy są całkowicie nieprawdziwe. Warto również jak najszybciej kupić karnet, ponieważ tylko do 15 stycznia obowiązują promocyjne ceny – 370 złotych i 450 za karnet z polem namiotowym. Po tym terminie, by znaleźć się między 3 a 6 lipca na terenie festiwalu, będziemy zmuszeni wydać aż o 100 złotych więcej.

Nie ma więcej wpisów