Przez ostatnie tygodnie raczyliśmy Was kolejnymi klipami, które powstawały w ramach projektu Valtari Mystery Film Experiment – ściśle związanego z premierą i promocją najnowszej płyty zespołu Sigur Rós pt. Valtari.

Islandczycy zaprosili do współpracy – przy realizacji teledysków – różnych filmowców i reżyserów (m.in. Ramina Bahrani, Almę Har’el, Ryana McGinley, Florię Sigismondi, Johna Camerona Mitchella). Muzycy nie stawiali żadnych ograniczeń co do formy i treści klipu. Każdy mógł stworzyć własne wideo, inspirowane muzyką z Valtari. W rezultacie, do oficjalnej części projektu wybrano 16 filmów, zrealizowanych zarówno przez profesjonalistów, jak i fanów.

Te właśnie klipy będzie można zobaczyć podczas specjalnego pokazu w nadchodzący weekend 7-9 grudnia w setkach miejsc na wszystkich kontynentach. W Polsce okazja ku temu nadarzy się w Krakowie, w Poznaniu i we Wrocławiu. Na wrocławski pokaz powstałych filmów krótkometrażowych, fanów zespołu Sigur Rós zaprasza Kino Nowe Horyzonty. Zamieńcie zatem ekrany swoich komputerów na ekran kina i cieszcie się wrażeniami na znacznie większą skalę.

 

Kiedy: 8.12 (sobota)
Gdzie
: Wrocław, Kino Nowe Horyzonty (ul. Kazimierza Wielkiego 19A)
Start
: godz. 22:30
Wstęp
: 20 zł (ulgowe) / 25 zł (normalne)

Zapisz się na to wydarzenie na Facebooku.

Nie ma więcej wpisów