Dobry nastrój, parę godzin przygotowań, najlepsze przyjaciółki i pełen portfel. To wszystko potrzebne jest brytyjskiej artystce Katy B, żeby spędzić całą noc w centrum Londynu.

To wszystko widzimy także w jej najnowszym teledysku. Utwór Got Paid, jak i jego klip, pojawił się w sieci dość niespodziewanie i promuje najnowszą EP-kę piosenkarki, którą za darmo możemy pobrać z jej oficjalnej strony. Video całkowicie oddaje klubowe szaleństwo, którego można doznać podczas całonocnego imprezowania. Jest to bardziej zlepek tego wszystkiego, co artystka wraz z koleżankami uwieczniły swoimi telefonami.

Wydawnictwo Danger to aż cztery zupełnie nowe kawałki, które na pewno przeniosą Was w atmosferę najlepszych angielskich klubów. Oprócz wspomnianego wcześniej Got Paid, na EP-ce znalazł się utwór Aaliyah, w którym usłyszymy głos Jessie Ware. Tak naprawdę całość to jedna wielka kolaboracja. Pojawiają się tam także: Diplo, Geeneus, Jacques Greene, Iggy Azalea, Zinc Wiley.

Mimo że to tylko cztery utwory, to widać różnicę jaka dzieli tę EP-kę od wydanego w 2011 roku debiutanckiego albumu – Katy On A Mission. Jest ostrzej, bardziej imprezowo, a przy tym absolutnie niebanalnie. Artystce potrzeba 16 minut żeby wywołać w Was potrzebę wyjścia z domu. Nie ma co, piątek to idealny dzień właśnie na to wydawnictwo.

Nie ma więcej wpisów