Jest wieczór 5 lipca 1968 roku, dzień po amerykańskim Dniu Niepodległości. Sala Hollywood Bowl w Los Angeles zaczyna powoli zapełniać się po brzegi, bo już niedługo na scenie pojawi się zespół The Doors, żeby dać jeden z najlepszych koncertów w swojej karierze. Ten magiczny występ legendarnego kwartetu, to przede wszystkim pokaz wysokiej formy tej grupy, która była niewątpliwie ich siłą w tamtym czasie i oczywiście niezwykły pokaz wokalno-sceniczny charyzmatycznego i ekscentrycznego Jima Morrisona.

Od jakiegoś czasu macie możliwość kupienia na DVD i Blu-Rey The Doors: Live at the Bowl, w odświeżonej wizualnie wersji. Sama ścieżka dźwiękowa została również na nowo zmiksowana i zmasterowana, ale z zachowaniem klimatu ówczesnych taśm nagranych przez Bruce’a Botnicka, który w tym okresie intensywnie współpracował z The Doors jako producent i inżynier dźwięku. Na krążku znajdziecie 20 utworów, w tym trzy kompozycje live, które wcześniej nie były nigdzie prezentowane.

Właśnie ten występ legendarnej grupy z 1968 roku, w odświeżonej wersji, będziecie mogli zobaczyć już 19.12 na dużym ekranie. W 20 polskich kinach sieci Multikino, równo o godzinie 20.00 wystartuje pokaz tego niezwykłego zapisu.

Poniżej pełna lista kin, w których odbędzie się wydarzenie The Doors: Live at the Bowl:
Multikino Bydgoszcz
Multikino Elbląg
Multikino Gdańsk
Multikino Gdynia
Multikino Kielce
Multikino Koszalin
Multikino Kraków
Multikino Lodź
Multikino Poznań 51
Multikino Rumia
Multikino Rzeszów
Multikino Słupsk
Multikino Sopot
Multikino Poznań Malta
Multikino Szczecin
Multikino Ursynów
Multikino Włocławek
Multikino Wrocław Arkady
Multikino Zabrze
Multikino Złote Tarasy

Kiedy: 19.11 (środa)
Gdzie: sieć kin Multikino
Start: godz. 20:00
Wstęp
: bilety na FB Multikino: 15 zł / w kasach: 20 zł

Nie ma więcej wpisów