Członkowie Hot Chip lubią podkreślać swoje zainteresowanie sportem. Przed letnią olimpiadą w Londynie nagrali specjalny utwór, który usłyszeć można było podczas meczów tenisa stołowego. Natomiast do swojego najnowszego singla – Don’t Deny Your Heart wypuścili dosyć kontrowersyjny footballowy klip.

Jak na prawdziwych Anglików przystało, muzycy kochają piłkę nożną, a kolejny dowód na potwierdzenie tej tezy można znaleźć w świeżym wydawnictwie Alexisa Taylora zatytułowanym Nayim from the Halfway Line. Tytułowy Nayim to zawodnik Realu Zaragosa, który w 1995 roku strzelił Arsenalowi spektakularnego gola. Cóż, jedni piszą o miłości, dla innych inspiracją jest football.

EP-ka o tym bardzo sportowym tytule zawierać będzie cztery utwory napisane oraz wyprodukowane przez wokalistę Hot Chip. Promuje ją krótkie video, w którym widzimy tę piękną bramkę i słyszmy fragment jednej z piosenek znajdujących się na wydawnictwie. 12-calowy krążek dostępny jest już za pośrednictwem Domino Records, 17 grudnia ukaże się on w wersji elektronicznej.

Pełna tracklista EP-ki to:
1. Rhodes Dream
2. You Want Me
3. Hot Squash
4. Jesus’ Birthday

Nie ma więcej wpisów