Ona śpiewa od dziecka, on na swoim koncie ma już parę albumów. Oboje przyjechali do Poznania wiele lat temu, ale o sobie dowiedzieli się dość niedawno. Poznajcie Ewę Wymysłowską i Marcina Jarmulskiego, czyli duet [haven], który na pewno zapadnie Wam w pamięci na bardzo długo. To co tworzą, po pierwszych dźwiękach powinniście zaliczyć do dobrego elektrycznego grania.

Wokal, który usłyszycie na koncertach tej formacji, to głos Ewy, którą powinniście kojarzyć z projektu Inside Story, z którym można było ją zobaczyć na wielu poznańskich scenach. W tym roku artystka wzięła udział w warszawskich warsztatach Red Bull Music Academy Bass Camp. Z efektem pracy w stolicy możecie zapoznać się poniżej.

Natomiast Marcin to muzyk i producent o bardzo szerokich horyzontach. Najpierw tworzył muzykę z połączenia industrialu, ambientu i muzyki sakralnej. Później interesował się bliskim wschodem. Ma fanów nie tylko po tej części globu. Udzielił wywiadu nawet dla chińskiego magazynu. Wydał już pięć albumów.

Spotkali się dwa lata temu podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmów Animowanych ANIMATOR w Poznaniu. Zdzwonili się, porozmawiali i od sierpnia tego roku ciężko pracują nad nowym materiałem. Za muzykę odpowiedzialny jest oczywiście Marcin. Ewa natomiast zajęła się sferą tekstowo-wokalną. Pisze i śpiewa po angielsku, bo podobno w tym właśnie języku jest o wiele łatwiej się wyrazić.

Wystąpili już na wielu koncertach w całej Polsce, a pojawili się nawet na Moravian Industrial Fest w Czechach. Ich występy to nie tylko muzyka, ale także profesjonalne wizualizacje, które z niezwykłą łatwością wciągną Was w ich muzyczny świat. Ja trafiłem na nich przypadkiem, Wy śledźcie ich poczynania i spotkajcie się z ich twórczością absolutnie świadomie.

Nie ma więcej wpisów