Cordozar Calvin Broadus Jr, kiedyś znany jako Snoop Dogg, po raz kolejny prezentuje swoje nowe jamajskie oblicze. Chodzi o Snoop Liona, bo taki bardziej słoneczny pseudonim nosi teraz ta legenda rapu. Artysta właśnie udostępnij swoje kolejne nagranie, które znajdzie się na nadchodzącej płycie. Utwór Lighters Up to kolejny singiel promujący wydawnictwo zatytułowane Reincarneted. Piosenka została nagrana z gościnnym udziałem Mavado i Popcaan i jest konsekwentnym dowodem na muzyczną zmianę wizerunku artysty, który teraz będzie oparty na brzmieniach reggae i dancehall. Produkcji całego albumu podjął się team Major Lazer, a sam krążek ma ujrzeć światło dzienne na początku przyszłym roku.

Jednocześnie z premierą albumu ma ukazać się film dokumentalny o tym samym tytule. Ma to być obraz, pokazujący fizyczne i duchowe przeżycia artysty podczas wizyty na Jamajce. Ten wyjazd podobno odmienił jego sposób myślenia o życiu i muzyce, a wszystko to wydarzyło się pod wpływem jednego z duchowych przywódców rastafariańskich.

Major Lazer i ja mieliśmy idealną okazję poświęcić się nagrywaniu Reincarnated na Jamajce bez żadnych przeszkód. Czas spędzony na tamtych ulicach z tamtymi ludźmi zaowocował piosenkami o pokoju, miłości i walce o przetrwanie – tak podsumowuje całe przedsięwzięcie nowo wcielenie Snoop Dogga.

Nie ma więcej wpisów