Zespół Delphic rozpoczął promocję swojego najnowszego albumu. Pierwszym singlem z nadchodzącej płyty Collections jest utwór Baiya, do którego powstał teledysk. Fabuła klipu przynosi na myśl filmy akcji. Nie zabrakło więc pięknej kobiety, pościgów i nieco karykaturalnych scen walki, nakręconych z wykorzystaniem techniki animacji poklatkowej. Główne role obsadzili sami członkowie zespołu.

Płyta Collections będzie drugim longplay’em w dorobku Brytyjczyków. Premiera następcy, wydanego w 2009 roku albumu Acolyte, planowana jest na 28 stycznia 2013. Jedynym nowym utworem opublikowanym przez zespół był, skomponowany specjalnie z okazji Igrzysk Olimpijskich w Londynie, Good Life.

Za wydanie nowego albumu odpowiada jedna z najstarszych wytwórni na świecie – Polydor. Na płycie znajdzie się dziesięć kompozycji. Singlowy utwór Baiya może napawać optymizmem. Miejmy nadzieję, że cała płyta będzie stała na równie wysokim poziomie i Delphic nie stanie się kolejnym zespołem z dobrym debiutem i rozczarowującym drugim albumem.

Nie ma więcej wpisów