Już w styczniu ukaże się kolejna EP-ka kalifornijskiego kwintetu The Neighbourhood. Krążek nazywa się Thank You, a już teraz zespół dzieli się z nami jednym z utworów, który będziemy mogli na nim znaleźć. Kawałka A Little Death  możecie posłuchać poniżej. Panowie konsekwentnie podróżują wybraną przez siebie ścieżką, o czym świadczy to, że nowy utwór utrzymany jest w podobnej stylistyce co poprzednie nagrania grupy.

O The Neighbourhood zrobiło się głośno na początku tego roku za sprawą dwóch utworów: Sweater Weather i Female Robbery. Swój debiutancki materiał umieścili na swojej stronie internetowej do pobrania zupełnie za darmo. Niesamowite ile udało im się osiągnąć w ciągu ostatnich dziesięciu miesięcy. Począwszy od wydania debiutanckiego EP, przez wspólną trasę koncertową z Paulem Banksem, aż do teraz, kiedy rozpoczynają pracę nad debiutanckim długogrającym wydawnictwem.

Póki co, EP-kę Thank You wydaną na 7-calowym winylu już można zamówić w przedsprzedaży na stronie zespołu. Dostępna będzie również jej wersja cyfrowa.

Nie ma więcej wpisów