Jeśli wydaje wam się, że macie sporo pracy i czasem nie wyrabiacie, to pomyślcie o liderze Foo Fighters. Dave Grohl zasłużył na miano najbardziej pracowitego muzyka ostatnich tygodni. Podczas kiedy wszyscy myślą już tylko o świętach lub ewentualnie zajmują się nagrywaniem piosenek bożonarodzeniowych, on zaangażował się w kilka czasochłonnych projektów.

Niedawno świat obiegła wiadomość o chwilowej reaktywacji Nirvany z Paulem McCartneyem na wokalu, podczas której artyści zaprezentowali premierowy kawałek Cut Me Some Slack. Natomiast z Queens of the Stone Age Grohl połączył się podczas nagrywania ich nowego albumu. Tam wystąpił w roli perkusisty.

Niemniej jednak czasochłonnym zajęciem jest reżyserowanie muzycznego dokumentu Sound City, który ma mieć swoją premierę podczas festiwalu Sundance. To jednak nie wszystko, bo właśnie dowiedzieliśmy się, że frontman Foo Fighters zabrał się za reżyserię klipu do By Crooked Steps Soundgarden, którzy wrócili po wieloletniej przerwie.

Ciekawe co będzie następne. Może wzorem Damona Albarna jakaś opera albo film sci – fi jak to przydarzyło się Waynowi Coyne’owi z Flaming Lips, a może jeszcze coś zupełnie innego?

Nie ma więcej wpisów