Ekipa Night Scope oraz wrocławski klub Log:In, chcąc sprawić słuchaczom niemałą muzyczną przyjemność, już na samym początku nadchodzącego roku 2013 organizują wydarzenie, podczas którego wystąpią DJ-e i producenci gwarantujący szaleństwo w rytmach disco, dance, house. Kto konkretnie?

Bit Funk (Defected/Discotexas/Hed Kandi), Bartosz Szczęsny (Rebeka), Michał Zakrzewski (Hush Hush Pony), Agim (Őszibarack) oraz Keyboard Cat (Night Scope).

Wspomniani Agim oraz Keyboard Cat rozgrzewać będą wieczór dnia 18 stycznia, by w taneczne rytmy serwujące przez gwiazdę imprezy, czyli Bit Funka, wdrożyć się już bez najmniejszych nawet oporów. Po zabawie przy dźwiękach, które wyjdą spod ręki nowojorczyka, stery przejmą Bartosz Szczęsny oraz Michał Zakrzewski i zadbają o after.

Zainteresowani? Mam nadzieję. Jeśli macie jeszcze jakieś wątpliwości, to najlepiej zrobicie, jeśli po prostu o jakości tego wydarzenia przekonacie się sami i w okolicy połowy stycznia zjawicie się we wrocławskim Log:Inie. Do tego czasu natomiast możecie zapisać się na to wydarzenie na Facebooku. Nie przegapcie tej imprezy!

Nie ma więcej wpisów