Do sylwestra zostało już tylko parę dni. Jeśli jeszcze nie macie pomysłu na to, jak go spędzić lub w ostatniej chwili posypały się Wasze plany, Strefa Kultywator ma dla Was idealne rozwiązanie ukrywające się pod nazwą New Year’s Vinyl.  

Taka okazja zdarza się tylko raz do roku, więc trzeba ją wyjątkowo przeżyć. Dla wielbicieli tańców i beztroskiej zabawy poznański klub przygotował nie lada atrakcje. Z ich pomocą wejdziecie w Nowy Rok z porcją dobrych imprezowych brzmień: od house’u przez classic disco po slo mo. Nie zabraknie też najlepszej światowej muzyki, a także re-editsów starych hitów. Jeśli po całonocnych harcach zgłodniejecie, możecie być spokojni- Strefa Kultywator zapewni uczestnikom zimne przegryzki, gar ponczu oraz oczywiście szampana, bez którego żadna porządna sylwestrowa impreza odbyć się nie może. A dla przebierańców i kuglarzy na barze będzie czekać kolejna niespodzianka: specjalne zniżki, wszakże na ten jeden wieczór wszystkie pomieszczenia przemienią się w latający cyrk pod przewodnictwem prestidigitatora Zambona.

Zambon to DJ i producent pochodzący z Poznania, który od pewnego czasu żyje i tworzy w Berlinie. Znany jest przede wszystkim z nietuzinkowego projektu muzycznego The Very Polish Cut Outs, którego był jednym z inicjatorów. Wraz z Kacprem Kapsą tworzą edity polskich klasyków z lat 70-tych i 80-tych, które uznanie zdobyły również poza granicami Polski.

Bilety należy wcześniej rezerwować, bowiem pula jest ograniczona.

Kiedy: 31.12 (poniedziałek/Sylwester)
Gdzie: Poznań, Strefa Kultywator (Zielona 8)
Start: godz. 20:00
Wstęp: 40PLN/os

Nie ma więcej wpisów