Follow your heart or fall apart – wybrzmiewa jak mantra w najnowszym singlu duńsko-islandzkiego trio Kúra. Teraz możemy obejrzeć teledysk to tego utworu, w którym dostajemy obraz radosnej, brawurowej, a chwilami nawet niebezpiecznej, bliskiej orgii zabawy.

Singiel pochodzi z wydanej w roku 2012 debiutanckiej płyty Kúra – Halfway To The Moon. Na albumie usłyszymy charakterystyczne dla grupy wyśmienite połączenie mrocznej elektronicznej produkcji, elementów dubu i gitary oraz barwnego słodkiego  głosu wokalistki. Muzyka, którą tworzą, bardzo trafnie nazywana jest przez wszelkie oficjalne opisy: kuszącą, nordycką ciemnością. Polska publiczność miała okazję przekonać się o tym  na trzech koncertach w kwietniu 2012 roku, podczas których zespół występował obok Bottled In England.

Follow Your Heart to już czwarty singiel z albumu Halway To The Moon i podobnie jak  wcześniejsze: Anchor, Joe i Flame, został opatrzony klipem. Muzyka trio jest surowa i chłodna, podobnie jest ze stworzonymi do niej obrazami. W Follow Your Heart nie ma nic z sielankowości, jaką przywodzi na myśl tytuł – teledysk jest mroczny i niepokojący i… piękny.

Nie ma więcej wpisów