Wschodząca gwiazda synthpopu – Sky Ferreira udostępniła najnowszy, trzeci już teledysk z wydanej kilka miesięcy temu EP-ki Ghost. Lost in My Bedroom to kolejny, obok Everything Is Embarassing i Sad Dreams, klip autorstwa Granta Singera, promujący to wydawnictwo. Ghost to już drugi materiał dwudziestoletniej Sky. Podobnie jak poprzedni jest zapowiedzią debiutanckiego longlplaya: I’m Not Alright, który ma ukazać się na początku tego roku.

Chwytliwy electropopowy utwór Lost in My Bedroom opatrzony został charakterystycznym dla artystki, utrzymanym w stylistyce lo-fi klipem, który wydaje się być zmontowaniem materiałów z domowej ukrytej kamery. Znajdziemy tutaj posępne obrazy przedstawiające Sky leżącą w łóżku, zamkniętą w swoim pokoju oraz ujęcia towarzyszącego jej półnagiego wytatuowanego mężczyzny.

Oprócz tego teledysk prezentuje wiele  scen szalonej klubowej imprezy i ludzi bawiących się w obskurnym zadymionym mieszkaniu. Wszystko to pośród migających świateł i fleszy oraz przyprawiających o zawrót głowy szybkich przerywanych przebitek ekranu telewizora. To przed tymi świecącymi migawkami ostrzega nas, rozpoczynający video napis o ataku epilepsji, który grozi wrażliwemu widzowi.

Nie ma więcej wpisów