O duecie The & – tworzonym przez producenta Michała Kusha i wokalistę Radka Rejslapisałam już nie raz, nie dwa i zapewne jeszcze parokrotnie o nich wspomnę.

Tym razem przedstawię Wam utwór, który The & stworzyli dla Darii Zawiałow, a który trafić miał na album artystki pt. Half Way to Heaven. Krążek nie został jednak do tej pory wydany. Na facebookowym profilu wokalistki możemy przeczytać, że: projekt D.A.R.I.A nie ujrzał światła dziennego przez siły wyższe.

Zatem w oczekiwaniu na płytę, posłuchajcie utworu pt. I Wanna Know Your Name. Za jego muzykę i produkcję odpowiedzialny jest Michał, natomiast Radek zajął się tekstem i linią melodyczną, a także towarzyszy D.A.R.I.I jako wykonawca.

Przybliżając natomiast postać Darii Zawiałow, warto wspomnieć o tym, że jest ona zwyciężczynią finału Szansy na sukces, laureatką opolskich Debiutów, półfinalistką programu Mam talent, a co więcej – śpiewała w chórkach u Maryli Rodowicz. Zadebiutowała w kompozycji Half Way to Heaven, a na swoim koncie ma także autorską piosenkę pt. Dwa światy.

Nie ma więcej wpisów