Bardzo dobre wiadomości budzą nas z samego rana. Dziś swoje 66 urodziny obchodzi David Bowie. Z tej okazji artysta postanowił zrobić swoim fanom nie lada prezent. Na jego oficjalnym profilu na Facebooku pojawiła się informacja o rozkazującym tonie: Sprawdźcie stronę davidbowie.com NATYCHMIAST!

To co czeka nas na oficjalnej stronie przyprawia niejednych o szybsze bicie serca i przetarcie oczu ze zdumienia. Widnieje tam bowiem informacja o planach realizacji nowej płyty. Krążek będzie nosił nazwę The Next Day, a na sklepowych półkach ma ukazać się 12 marca. Informacja o nowym wydawnictwie bardzo cieszy, zważając na fakt, że Bowie przez długi czas milczał i cały czas podkreślał, że nie ma w planach nagrywania nowego materiału. Dodajmy, że od wydania ostatniego longplay’a artysty Reality minęło już ponad 9 lat. Album The Next Day ukaże się w wersji standardowej (13 utworów), deluxe (17 utworów) i na podwójnym winylu (również 17 utworów).

Jednak nie musicie czekać do marca. Już teraz możecie usłyszeć mały przedsmak tego co czeka nas na płycie. W sieci pojawił się właśnie pierwszy singiel Where Are We Now? wraz z promującym go teledyskiem.

Nie ma więcej wpisów