Do rozpoczęcia Open’era pozostało jeszcze ponad pół roku. Niestety to dużo czasu dla wszystkich, którzy z niecierpliwością czekają na start najpopularniejszego polskiego festiwalu. Część z tych osób pewnie ma już nawet karnet, który do niedawna jeszcze oferowany był w promocyjnej cenie. Pula ta jednak szybko się wyprzedała, a oczekiwanie na początek lipca wreszcie czas umilić sobie kolejnymi ogłoszeniami.

Do tej pory mieliśmy okazję poznać wszystkich czterech headlinerów. Powracające do Gdyni Kings Of Leon oraz Arctic Monkeys (oba zespoły zagrały na edycji w 2009 roku), Blur, które do Polski przyjedzie w tym roku po raz pierwszy w swojej historii oraz Queens Of The Stone Age nagrywające właśnie nowy album w towarzystwie Dave’a Grohla.

Do tych wykonawców dołączają dzisiaj: Animal Collective, Disclosure, Maria Peszek i na koniec Tame Impala – zespół, który w podsumowaniach 2012 roku zajmował wszystkie czołowe pozycje za swoją ostatnią płytę. Jak zwykle festiwal nie bierze pod uwagę żadnych stylistycznych ograniczeń. Dzisiejsze ogłoszenia tylko to potwierdzają.

Co więcej można dodać? Karnety podobno sprzedają się w rekordowym tempie, więc spieszcie się, by nie przegapić możliwości zobaczenia artystów wymienionych powyżej i wszystkich, którzy jeszcze zostaną ogłoszeni. Widzimy się 3 lipca na lotnisku Kosakowo.

Nie ma więcej wpisów