Mimo, że 22 stycznia ukaże się jej pierwsza w dorobku płyta, to ta młoda artystka może pochwalić się już kilkoma sukcesami. Lena Romul – bo o niej mowa, szerszej publiczności dała się poznać biorąc udział w IV edycji programu Mam Talent. Po niespełna roku od finału telewizyjnego show z zupełnie odmienionym wizerunkiem Lena powraca z nowym materiałem.

Niedawno mogliśmy usłyszeć pierwszy singiel promujący debiutancki krążek artystki pod tytułem Wierzę, który wyprodukowała razem z członkami Projektu Industrialnie oraz Pawłem Gawlikiem, odpowiedzialnym za miksy płyty Industrialnie. Teraz mamy okazję obejrzeć również teledysk do tego utworu.

Wokalistka zdecydowała się na klip, w którym oprócz muzyków występują także tancerze. Za realizację teledysku odpowiedzialny jest Jarek Tokarski (wobix), a całość obrazu została nakręcona w Damn Studio.

Jeśli jesteście ciekawi jak materiał z podwójnego album Leny Romul Industrialnie / Instynktownie brzmi na żywo, już wkrótce będzie ku temu idealna okazja. Artystka rusza niedługo w trasę  promującą swój debiutancki krążek. Będzie można ją zobaczyć m.in. Elblągu, Poznaniu i Toruniu.

Nie ma więcej wpisów