Fani Victorii Hesketh, czyli Little Boots już nie mogą doczekać się premiery drugiego krążka wokalistki. W rozmowie z Blackpool Gazette zdradziła, że album ma ukazać się w marcu. Producentem następcy Hands jest Tim Goldsworthy, który na swoim koncie ma współpracę m.in z Hercules And Love Affair czy The Maccabees. Hesketh opowiada o płycie: Album będzie zupełnie inny od mojego debiutu, ale myślę, że spodoba się on moim fanom. Brzmieniowo jest elektroniczny, ale ma dużo więcej wpływów wczesnego house’ u i klasycznego disco.

Bliższych informacji na temat albumu, takich jak tytuł, czy tracklista jeszcze nie mamy. Wiadomo, że Victoria już skończyła nagrywanie i miksowanie krążka. W jednym z jej wpisów na portalu Twitter zdradziła, że na krążku znajdzie się ponad 9 minutowy utwór. Ponadto jedna z niewydanych dotąd piosenek pt. Better znajdzie się na kompilacji Electronic Beats Compilation 2012. Wraz z Hesketh napisali go Thomas Barfod i Jeppe Kjellberg z WhoMadeWho.

W poniedziałek ukazał się limitowany 12″ singiel Little Boots Superstitious Heart/Whatever Sets You Free, wydany pod aliasem LB. Pierwszy utwór to kolaboracja z Mayą Jane Coles, drugi zaś wyprodukował Baunz. 9 lutego Victoria Hesketh wystąpi, tym razem jako DJ-ka, w Szczyrku podczas imprezy Burn In Snow.

Nie ma więcej wpisów