Moda na lyric video trwa. Ponownie trio z Devon prezentuje w ten sposób kolejnego singla z ich ostatniej płyty- The 2nd Law. Tym razem wybór padł na otwierający album utwór Supremacy – moim skromnym zdaniem, jeden z najlepszych na płycie. Jako że Muse od premiery ostatniego krążka, konsekwentnie zamieszcza w sieci najpierw lyric video do singla, a po kilku tygodniach pojawia się już oficjalny teledysk, możemy się takiego spodziewać i tym razem.

Przypomnę w tym miejscu, że nadal na rozwiązanie czeka konkurs na stworzenie klipu dla innej piosenki pochodzącej z The 2nd Law, kawałka Animals, o którym pisaliśmy tutaj.

Znając upodobania Muse, w szczególności ich lidera Matta Bellamy’ego, do różnego rodzaju niedopowiedzeń i teorii spiskowych, coś każe mi się doszukiwać głębszego znaczenia w pojawiających się w pewnym momencie lyric video do Supremacy linii i liczb, które wyglądają jak współrzędne. Równie dobrze mogą to być przypadkowe linie z przypadkowymi liczbami – ale to wiedzą póki co jedynie twórcy tego obrazu. Lyric video do obejrzenia powyżej.

Nie ma więcej wpisów