Maria Peszek w listopadzie oddała w ręce swoich fanów możliwość stworzenia alternatywnego klipu do drugiego singla z ostatniej płyty artystki, czyli kawałka Ludzie Psy. Za pośrednictwem strony internetowej każdy mógł wylosować klatkę z oficjalnego klipu i dopisać czy dorysować do niego, co tylko chciał. Z nadesłanych kadrów miało powstać video – jak podkreślała artystka – bez cenzury. I tak właśnie się stało.

Powyżej możecie obejrzeć efekt akcji – alternatywny klip do kawałka Ludzie Psy, który sami twórcy opisują następująco: fan & antyfan video – montażu dokonano zachowując proporcje wyrażonych emocji. Akcja ciekawa podobnie jak jej efekt, bo powstałe video jest lepsze od swojego pierwowzoru.

Wydanie albumu Jezus Maria Peszek niewątpliwie było jednym z głośniejszych wydarzeń na polskiej scenie muzycznej minionego roku. Jedni byli zachwyceni – inni zaś zniesmaczeni, jednak mocną pozycję artystki podkreśla fakt, że zaprezentuje się ona na głównej scenie tegorocznej edycji Heineken Open’er Festiwal.

Nie ma więcej wpisów