Dave Grohl stwierdził, że mimo projektów pobocznych ma w planach nagranie kolejnej płyty z Foo Fighters, którzy jesienią zeszłego roku zawiesili działalność. On i jego koledzy z zespołu mają naprawdę cudowne, wielkie plany związane z nowym albumem. W wypowiedzi dla MTV News Grohl oświadczył:

Mamy plan, wiemy dokładnie co będzie następne, mam także muzykę na następne nagranie i zaczniemy nad nim pracować jak tylko skończymy prace nad tym, czym obecnie się zajmujemy.

Przed frontmanem Foo Fighters między innymi debiut reżyserski jego filmu Sound City, będącego dokumentem o historii popularnego Sound City Studios w Los Angeles. Soundtrack do filmu pojawi się w sklepach 12 marca 2013 roku, natomiast premierowy pokaz filmu odbędzie się 1 lutego.

Grohl, podekscytowany planami Foo Fighters, ostudził jednak serca fanów słowami: Jeśli podałbym ci teraz jakąś datę, oznaczałoby to, że muszę ustalić termin.  Data ósmego albumu Foo Fighters jest jeszcze nieznana. Wiemy natomiast, że dojdzie do jej nagrania, co z pewnością podnosi wszystkich fanów na duchu.

Nie ma więcej wpisów