Wygląda na to, że festiwalowe lato chce wycisnąć z nas siódme poty. W tym roku Open’er Festival zatrzyma nas w Gdyni o jeden dzień dłużej fundując imponujące afterparty. 7 lipca – dzień po zakończeniu festiwalu na specjalnym koncercie w Gdyni wystąpi ‎Rihanna. Artystka pojawi się na terenie festiwalowym. Warto dodać, że wszystkie osoby posiadające karnety na festiwal będą mogły uczestniczyć w koncercie bez dodatkowych opłat! Działanie pola namiotowego również zostanie przedłużone o jeden dzień.

Barbadoska na Facebooku ma ponad 65 milionów fanów, a na YouTube, a jej teledyski obejrzano 3 miliardy razy. Sprzedała do tej pory ponad 41 milionów płyt i trzy razy tyle singli: blisko 150 milionów utworów, co jest niewątpliwym rekordem sprzedaży cyfrowej. Tewyniki nie dziwią, zważywszy, że 12 singli wydanych przez Barbadoskę wylądowała na pierwszym miejscu setki Billboardu – w sumie to 18 hitów na szczycie. W Wielkiej Brytanii Rihanna ma 6 pierwszych miejsc na liście singli, a w ubiegłym roku wyrównała rekord należący do Madonny – trzech kolejnych albumów na pierwszym miejscu.

Rihanna wydała w zeszłym roku swój najnowszy, siódmy studyjny album Unapologetic.  W związku z promocją krążka wystąpiła w ciągu siedmiu dni, w siedmiu miastach, do których latała Boeingiem 777. Wokalistka wystąpi na terenie lotniska Gdynia-Kosakowo, dokładnie na tej samej scenie, na której przez cztery dni będą prezentowali się Blur, Kings Of Leon, Queens Of The Stone Age i Arctic Monkeys. Koncerty Rihanny to zawsze dokładnie zaplanowane, wielkie przedsięwzięcia, które robią wrażenie.   Wygląda więc na to, że szykuje się niezłe afterparty, na którym na pewno nie zabraknie hitu ubiegłorocznych wakacji w postaci We Found Love.

Nie ma więcej wpisów