Luty w Poznaniu rozpocznie się ogromną dawką dobrego, polskiego grania. W ramach czwartej odsłony projektu Polish Impact w klubie SQ zagrają Rebeka oraz Olivia Anna Livki, natomiast dobry nastrój w czasie afterparty podtrzyma Invent.

Duetu Rebeka fanom polskiej muzyki elektronicznej nie trzeba przedstawiać. Mimo że do tej pory nie wydali jeszcze albumu, swoimi singlami wypuszczanymi do sieci już zdobyli popularność, którą potwierdzają liczne koncerty oraz występy na festiwalach (chociażby Selector Festival czy Open’er). Kto widział Iwonę i Bartka na żywo, ten wie, że na scenie emanują ekspresją, dzięki czemu do zabawy zachęcą nawet tych najbardziej opornych.

Olivia Anna Livki to bezsprzecznie jedna z najbarwniejszych artystek na polskiej scenie muzycznej. Jej nieodłącznym kompanem jest gitara basowa, z pomocą której tworzy energetyczne kawałki pełne plemiennych rytmów i chórków. Własnym sumptem w 2011 wydała debiutancki krążek The Name Of This Girl Is, a rok później pod skrzydłami EMI ukazała się w Polsce wersja extended albumu wraz z bonusowym materiałem – w tym promującym wydawnictwo Choir Girl Remix utworu Abby Abby. Olivia nie pozwoli Wam odpocząć bo występie Rebeki – jej jednoosobowe show to porywająca dawka energii.

Invent to absolwent Burn Studios na Ibizie. Jest połową duetu Ailo&Invent, który gra neosoul, elektronikę i rap.

Kiedy: 01.02 (piątek)
Gdzie: Poznań, klub SQ, ul. Półwiejska 42
Start: godz. 22:00
Wstęp: 20/25 PLN

Nie ma więcej wpisów