Już 9 lutego będziemy mogli doświadczyć  tzw. ostatniej imprezy przed końcem świata – This Is Not The End. Wnętrze wypełnione wizualizacjami, wszelkiego rodzaju prace, które będą miały za zadanie otworzyć nasze umysły i wtłoczyć nas w głębie snów, a dzięki dźwiękom muzyki na pewno się to uda. Za pobudzenie naszych zmysłów będzie odpowiedzialny bardzo ciekawy line-up, który pojawi się na tym koncercie.

Wytwórnia Pets Recordings, a bardziej ludzie z grupy .WJU odpowiedzialni będą za stworzenie tajemniczej instalacji Extension i w trakcie tej nocy będzie miała swoją premierę w jednym z pomieszczeń poznańskiego klubu. Podkład  dźwiękowy do tego projektu stworzyła grupa Catz’N Dogz, a utwory pojawiające się w trakcie pokazu będą pochodziły z nadchodzącego krążka FWCUH 2

Catz’N Dogz  to szczeciński duet, który tworzą Grzegorz Demiańczuk oraz Wojciech Tarańczuk. Muzycy prezentują bardzo ciekawą dawkę deephouse’u oraz tech-hosue’u. To już drugi projekt tej dwójki DJ-ów, wcześniej znani byli z projektu 3 channels. Wspólną karierę zaczęli w szczecińskim radio ABC – razem organizowali imprezy Electronic House.

Eltron John to utalentowany producent a przede wszystkim DJ, który łączy soul, psychodele, disco oraz dub. Był uczestnikiem takich prestiżowych festiwali jak Unsound w Nowym Jorku czy Red Bull Academy w Barcelonie. Można go usłyszeć w Radiofonii w każdą sobotę punkt 22.00.

Line up:

Catz’ n Dogz /Get Physical/ Dirtybird/ Pets/
Eltron John/Pets/Koh-i-noor/
SLG /Studio Barnhus/Trapez/Pets/
Hrabioza SOundsy=
Selvy
Raff Labowskky
Feelaz
Pudel
Sąsiad

 

Kiedy: 09.02 (sobota)
Gdzie: Eskulap Akademickie Centrum Kultury (ul. Przybyszewskiego 39, Poznań)
Start: 22:00
Wstęp: 25/30 PLN

Miło nam ogłosić, że portal musicis.pl objął to wydarzenie swoim patronatem.

 

 

Nie ma więcej wpisów