Za miesiąc w warszawskim klubie Palladium wystąpi Patrick Wolf. Artysta zaprezentuje materiał ze swojego ostatniego albumu Sundark and Riverlight, który ukazał się 25 września. Album jest pierwszym w pełni akustycznym materiałem muzyka i w takiej wersji zostanie także zaprezentowany w Warszawie.

Wcześniej publiczność rozgrzeje Peter J. Birch, którego pierwszy długogrający album When The Sun’s Risin’ Over The Town miał premierę 17 stycznia. Piotr Jan Brzeziński – bo tak naprawdę nazywa się ten 22-letni muzyk, pochodzący z małego miasteczka Wołów na Dolnym Śląsku, gdzie mieszka i komponuje – sam zagrał na perkusji, gitarze akustycznej, klawiszach i tamburynie. Jego muzyka to mieszanka amerykańskiego folku i country. Inspiracją dla Piotra jest otaczający go świat – miejsca, sytuacje, zdarzenia, a także inni muzycy. Na jego debiutanckiej płycie pojawił się szereg gości – zagrali i zaśpiewali na niej Halla Nordfjord, Magdalena Noweta, Przemysła Perła Wejmann, Mariusz Szypura i Leszek Laskowski.

Znane są także ceny biletów na to wydarzenie: stojące – 65/75zł, siedzące I strefa – 85/95zł, siedzące II strefa – 75/85zł.

Posłuchajcie kawałka Claudette pochodzącego z debiutanckiego krążka Petera J. Bircha.

Nie ma więcej wpisów