Maja Kleszcz swoją przygodę z muzyką rozpoczęła dość szybko. Jako 14-latka dołączyła do składu Kapeli ze Wsi Warszawa. Tam jej drogi skrzyżowały się z Wojtkiem Krzakiem, który do Kapeli dołączył w 2000 roku. Od tego spotkania minęło już ponad dwanaście lat, a Maja i Wojtek nadal wspólnie tworzą i komponują.

Jak sami twierdzą ich zakres muzycznych zainteresowań zawsze był szeroki. Nosiło ich od jazzu bluesa, klasyki przez soul, r’n’b aż po muzykę elektroniczną. Kapela ze Wsi Warszawa miała jednak swój konkretny zasięg zainteresowań, który ograniczał ten spory krąg zainteresowań artystów. Dlatego potrzebne stało się stworzenie platformy muzycznej, która umożliwiała by realizowanie i połączenie wszystkich tych pasji w jedną całość.

Właśnie tak powstało  IncarNations. Ich pierwszy album – Radio Retro pojawił się w 2010 roku. Jak wszystko co wyjątkowe, tak  również twórczość Mai i incarNations od początku ciężko było opisać i zklasyfikować. Jednak to w niczym nie przeszkodziło, bo właśnie ta różnorodność przyczyniła się do tego, że ich debiutancka płyta stała się objawieniem na naszym rodzimym rynku muzycznym oraz zgarnęła nominacje do mnóstwa nagród.

Kiedy: 07.02 (czwartek)
Gdzie: Warszawa, klub kosmos kosmos  (ul. Koszykowa 55)
Start: godz. 21:00
Wstęp: 20 PL N

Nie ma więcej wpisów