Szkockie trio Chvrches niedawno zapowiedzieli nadchodzącą EP-kę, której premiera przewidziana jest na 26 marca. Singiel Recover, który jest jednocześnie tytułem nadchodzącego krążka, to bardzo interesująca dawka energii, z której słynie ta formacja. Ale jest to dokładnie to, czego mogliśmy się spodziewać po zeszłorocznej prezentacji utworów: The Mother We Share oraz Lies.

Elektro-popowy zespół z Glasgow klimatem przypominający The Knife czy Grimes,  podzielił się z nami singlem, który zapowiada nowe dzieło. Grupa nie ma na swoim koncie mnóstwa wydanych krążków, czy zdobytych nagród, ale wokal Lauren Mayberry zapowiada się naprawdę ciekawie. Czyżby powstają następcy The Knife? Na razie mamy tylko skromną zapowiedź tego, co mogą pokazać Chvrches. Płyta zostanie wydana przez wytwórnie Glassnote, która współpracowała z takimi artystami jak Mumford & Sons, Phoenix czy Two Door Cinema Club.

Według BBC Sound of 2013 to właśnie ten zespół znalazł się w pierwszej piątce kapel, które podbiją serca fanów w tym roku. Wygląda na to, że wszyscy powinniśmy wyczekiwać na wiadomości, które przypłyną do nas z wysp.

Nie ma więcej wpisów