Premiera nowego krążka IAMX zbliża się wielkimi krokami. Im bliżej 15 marca, tym więcej sekretów zostaje ujawnionych. Niedawno poznaliśmy okładkę nowego albumu The Unified Field , która jest zmodyfikowanym dziełem Thomasa Robsona, artysty, poruszającego się w nietypowej i dość surrealistycznej stylistyce. Mieliśmy też okazję usłyszeć dwa kawałki z nadchodzącej płyty: The Unified Field oraz Quiet The Mind.

W sieci pojawił się już kolejny – trzeci – utwór z piątej w dorobku Chrisa Cornera płyty. Utwór zatytułowany I Come With Knives swoją premierę miał w zeszły piątek w berlińskiej rozgłośni radiowej. Piosenka raczy nas nietypowymi wstawkami w języku niemieckim, co dla wielu osób było sporym zaskoczeniem i wymagało kilkukrotnych podejść do tego kawałka. IAMX na swoim oficjalnym profilu na Facebooku poinformował, że do piosenki nakręcone zostanie również video, którego możemy spodziewać się już 1 marca.

Ujawniona została też tracklista albumu. Wydawnictwo zawierać będzie 12 utworów. Z ich tytułami możecie zapoznać się poniżej.

IAMX – The Unified Field:

1. I Come With Knives
2. Sorrow
3. Quiet The Mind
4. The Unified Field
5. The Adrenalin Room
6. Under Atomic Skies
7. Screams
8. Come Home
9. Animal Impulses
10.Walk With The Noise
11. Land of Broken Promises
12. Trials

Nie ma więcej wpisów