Miała wystąpić w Polsce 30 stycznia, nie udało się. Wczoraj okazało się, że koncert przełożony na  kwiecień również się nie odbędzie. Marina and The Diamonds – bo o niej mowa – odwołała całe swoje europejskie tournee.

Wczoraj na swoim oficjalnym profilu na Facebooku wokalistka wystosowała do swoich fanów takie oto słowa: Próbowaliśmy wszystkiego (i mam na myśli absolutnie wszystko), aby te terminy były możliwe, ale okazało się, że jest to logistycznie niemożliwe przy obecnej koncertowej produkcji. Powiedzieć, że jestem sfrustrowana i rozczarowana to zdecydowanie  za mało. Z jakiegoś powodu ta trasa miała się nie odbyć. Prawdopodobnie od razu powinnam ją odwołać, a nie przekładać. Bardzo zależało mi na tym, żeby doszła do skutku.

Przypomnijmy, że Marina miała wystąpić w naszym kraju 16 kwietnia w warszawskiej Stodole w ramach trasy Lonely Hearts Club. Organizatorzy informują jednak, że zakupione bilety można zwracać w miejscach ich zakupu w ciągu trzech miesięcy. 27-letnia Walijka  wystąpiła w Polsce 19 września 2012 roku na Stadionie Narodowym jako support przed koncertem Coldplay.

Wpis na profilu nie poprawi za bardzo tej sytuacji, ale jest mi strasznie przykro, że nie będę mogła Was wszystkich spotkać i jest to jedyny sposób, abym mogła poczuć Was osobiście. – dodaje Marina.

To co może zgodnie z przysłowiem do trzech razy sztuka? Miejmy nadzieję, że następnym razem się uda. Trzymamy kciuki!

Nie ma więcej wpisów