Surfin’ Pussy Party to już druga impreza sygnowana przez duet Radical Dancefloor Killers, jaką prezentujemy. Mieszanka najlepszego electro-clashu, drum’n’bass oraz chillwave’u gwarantuje prawdziwą muzyczną ucztę dla każdego fana niebanalnych imprez klubowych. W połączeniu z ambitnymi wizualizacjami cykl ten zdecydowanie wyróżnia się na tle innych nocnych wydarzeń, które co wieczór rozkręcają się w warszawskich klubach. Jak twierdzą sami organizatorzy – podczas SPP szeroko pojęty kicz omijany jest regularnie i bez skrupułów.

Tym razem 6. edycja cyklu odbędzie się w jednym z najnowszych miejsc na imprezowej mapie stolicy. Cząstki Elementarne w swej krótkiej historii gościły już między innymi Apparat, Moullinex czy GusGus. Chyba nie potrzeba temu klubowi lepszej rekomendacji, prawda?

Poza wspomnianym kolektywem Radical Dancefloor Killers będzie okazja usłyszeć sety Freak Slaughter Rafaela Santi. 16 lutego nie znajdziecie lepszego miejsca by poszaleć na parkiecie i zapomnieć o mrozie jaki cały czas panuje na zewnątrz – w Cząstkach zapanuje prawdziwe muzyczne lato. Przygotujcie wszystkie zmysły!

Kiedy: 16.02 (sobota)
Gdzie: Warszawa, Cząstki Elementarne (ul. Przeskok 2)
Start: godz. 22:00
Wstęp: 10 zł

Nie ma więcej wpisów