Tego mogliśmy się spodziewać. Po premierze pierwszego od pięciu lat singla i serii promujących występów, teraz możemy zobaczyć klip Justina Timberlake’a. Teledysk do Suit & Tie już od paru godzin można oglądać na oficjalnym kanale artysty na YouTube. W obrazie Justinowi towarzyszy nie kto inny jak raper Jay-Z.

Ci co zarwali noc i oglądali 55. galę rozdania nagród Grammy, po włączeniu tego klipu mogą stwierdzić: gdzieś już to widzieliśmy. Podczas swojego występu w Los Angeles Justin niemal w całości wykonał układ, który znalazł się tym obrazie. Podobnie ujęty został także udział rapera. Jay-Z tym razem wychodzi z tyłu sceny. Tego, czego nie widzieliśmy podczas występu na Grammy, to skąpo ubrane tancerki, które swoim tańcem uszczęśliwiają statyw do mikrofonu.

Pojawiają się także przebitki ze studia. Jeżeli Justin nagrywał swój nowy album, trzymając w jednej ręce cygaro, a w drugiej szklankę z drinkiem, to efekt może być naprawdę ciekawy. Jak będzie brzmieć krążek The 20/20 Experience? Tego dowiemy się 19 marca.

Teledysk wyreżyserował David Fincher. Ci, którzy nie wiedzą, co to za człowiek, szybko powinni te braki nadrobić. Amerykanin jest odpowiedzialny za takie filmy jak Dziewczyna Z Tatuażem i Ciekawy Przypadek Benjamina Buttona. Natomiast jeżeli chodzi o klipy muzyczne, to jest to autor jednego z najciekawszych obrazów Madonny, czyli teledysku do singla Vogue.

Nie ma więcej wpisów