Love is in the air śpiewa klasyk. Marina and The Diamonds idzie temu na przekór nazywa piosenkę od tyłu. Na jej oficjalnym koncie na portalu YouTube pojawiło się video do piosenki E.V.O.L. Piosenka została wyprodukowana przez Liama Howe`a. Nie jest ona częścią jej albumu Electra Heart, który pojawił się 27 kwietnia 2012 roku. Obraz zdaje się być 8. częścią historii, którą opowiada wokalistka za pomocą swoich klipów. Wcześniejsze części, to teledyski do takich utworów, jak Primadonna, Power & Control and How to Be a Heartbreaker.

Ostatnio głośno stało się o Marinie za sprawą jej trasy koncertowej, z którą miała odwiedzić również Polskę. Jeszcze głośniej stało się po informacji odwołującej trasę w całej Europie. Dlatego nowy utwór i video może być choć w pewnym stopniu zadośćuczynieniem dla rzeszy zawiedzionych fanów.

W drugiej zwrotce piosenki pojawia się zwrot: Candy is dandy but liquor is quicker/, który fani kina mogą znać z filmuCharlie i fabryka czekolady. Cytat oryginalnie pochodzi od amerykańskiego poety Ogdena Nasha.

 

 

Nie ma więcej wpisów