Już po raz kolejny odbędzie się godne uwagi jam session, które organizowane jest w sercu Wrocławia, w klubie Puzzle. W najbliższy czwartek – 21 lutegoElectro Acoustic Beat Sessions ponownie zagospodarują scenę swoim instrumentarium. Tym razem wspierać będzie ich Te-Tris.

Electro Acoustic Beat Sessions to projekt kilku osób – Marka Pędziwiatra (klawisze, wokal), Marcina Raka (perkusja), Adama Kabacińskiego (bas), Piotra Skorupskiego a.k.a. Spisek Jednego (skrecze). W swych muzycznych improwizacjach wspierani byli do tej pory przez artystów zarówno z Polski (np. Abradab), jak i z zagranicy (np. Raashan Ahmad). Muzycy serwują jam session okraszone funkiem, jazzem, swingiem czy bebopem. Podczas najbliższego występu skład uzupełnią Jan Michalec (trąbka) oraz Zgas (beatbox).

Te-Tris to reprezentant Aptaun Records. Jest jedną z najważniejszych postaci na polskiej rap scenie. Na swoim koncie ma (m.in.) dwa wicemistrzostwa WBW, współpracę z wieloma polskimi raperami, masę koncertów (w tym występy na festiwalu Hip Hop Kemp) i rewelacyjny album Lot 2011.

Z góry uznać można, że spotkanie Electro Acoustic Beat Sessions i Te-Trisa będzie gwarancją doskonałego wieczoru, jednak najlepiej będzie, jeśli sami się o tym przekonacie, odwiedzając Puzzle w nadchodzący czwartek.

Kiedy: 21.02 (czwartek)
Gdzie: Wrocław, Puzzle (Przejście Garncarskie 2)
Start: godz. 21:00
Wstęp: 15 zł

Zapisz się na to wydarzenie na Facebooku.

Nie ma więcej wpisów