Keyboard, skrzypce, trąbki, sample i syntezatory. Takiego właśnie połączenia elektronicznej dekadencji i klasyki, podanego przez trio z Adre’n’Alin, będą mieli okazje zażyć wszyscy, którzy najbliższy piątek postanowią spędzić w bydgoskim Miejskim Ośrodku Kultury.

Adre’n’alin zrodził się w 2007 roku z inicjatywy lubiącego poflirtować z elektroniką pianisty Igora Szulca, tria smyczkowego i basisty. Efektem tego inter-rasowego związku jest muzyka niebanalna, lubiąca zaskakiwać nietuzinkowymi kompilacjami instrumentów i przełamywać nimi bariery wszelkich szablonów.

Zespół dzielił już scenę z takimi artystami jak Bonobo, Port Royal, Baba Kulka, Muchy i Julia Marcell. Został też doceniony na licznych festiwalach – między innymi na Heineken Open’er, Before Tauron Nowa Muzyka, a także All for Planet.

W nowym składzie zespołu pojawili się: flecistka, harfistka i trębacz, których praca wprowadza ich utwory z Cargo, Monster Tonight czy The Postman na zupełnie nowy poziom doznań. Szczególnie w wersji na żywo. Na koncercie usłyszymy też nowe i nigdzie nie publikowane dotąd utwory.

Kiedy: 22.02 (piątek)
Gdzie: Bydgoszcz, Miejski Ośrodek Kultury (ul. Marcinkowskiego 12/14)
Start: 21:30
Wstęp: 10 PLN

Miło nam poinformować, że serwis musicis.pl objął to wydarzenie swoim patronatem.

Nie ma więcej wpisów