Z programu typu talent show do statusu najlepszej wokalistki młodego pokolenia. Brzmi jak amerykański sen, jednak dokładnie taką drogę przeszła Brodka. Młoda dziewczyna z Żywca zawróciła w głowie całej Polsce, gdy na sklepowych półkach pojawił się jej dotychczasowo najlepsza płyta – Granda. Album okazał się wielkim sukcesem – zyskał przychylność krytyków oraz pozyskał rzesze nowych fanów. EP-ką LAX przypieczętowała swoją pozycję i pokazała, że jest artystką bardzo różnorodną.

Przed Brodką pracowity okres – trasa koncertowa z zespołem Paula i Karol, a na wiosnę – koncerty na kilku zagranicznych festiwalach. Będzie można ją zobaczyć i usłyszeć w Niemczech, USA, Estonii i Wielkiej Brytanii. Szczególnym sukcesem są zaproszenia na SWSX w Teksasie oraz The Great Escape w Brighton – muzyczne wydarzenia, podcczas których można usłyszeć wielu muzyków z całego świata.

A już 20 lutego o 21.00 koncert Brodki będzie można zobaczyć w internecie, za sprawą serwisu DEEZER, który od niedawna działa również w Polsce.

Nie ma więcej wpisów