W stolicy – pod względem muzycznych wydarzeń – dzieje się w ostatnim czasie naprawdę sporo. Coraz częściej mamy okazję cieszyć się na wieści o nowych koncertach ciekawych gwiazd, które zostały zaproszone do Polski. Na dotychczasowych muzycznych doznaniach z pewnością się nie skończy, gdyż z czasem pojawia się coraz więcej pomysłów na zorganizowanie interesujących imprez. Kolejnym dowodem na to jest cykl koncertów The Dark Side of Warsaw, który rozpoczął swoją działalność pod koniec zeszłego roku.

To przedsięwzięcie ma na celu udowodnić, iż Warszawa posiada oblicze, którego do tej pory jeszcze nie poznano. Podczas wydarzeń spod szyldu The Dark Side of Warsaw będziemy mogli bawić się m.in. w klimatach chillwave’u, lo-fi czy zdyscyplinowanego techno.

Już dziś możemy z przyjemnością zapowiedzieć, iż kalendarz w marcu przepełniony będzie muzycznymi wydarzeniami. W Warszawie wystąpią bowiem kolejno: Sun Glitters, Loscil, Celer oraz Christoph Heemann.

Pierwszy koncert to występ Sun Glitters, który odbędzie się w Café Kulturalna już 9 marca. Jeżeli macie ochotę poznać ciemną stronę Warszawy, to tego dnia musicie pojawić się na Placu Defilad.

The Dark Side of Warsaw: Loscil
Kiedy: 23.03 (sobota)
Gdzie: Warszawa, Café Kulturalna (Plac Defilad 1)
Start: godz. 22:00
Wstęp: 25/35 PLN

The Dark Side of Warsaw: Celer, Christoph Heemann & Hollywood Dream Trip
Kiedy: 25.03 (poniedziałek)
Gdzie: Warszawa, klub Powiększenie (ul. Nowy Świat 27)
Start: godz. 20:00
Wstęp: 35 PLN

Nie ma więcej wpisów