Ogłoszenia festiwalowe rozkręciły się na dobre. Znamy już największe gwiazdy tegorocznej edycji Open’era, Orange Warsaw Festiwalu oraz pierwsze zespoły, które pojawią się na OFF-ie, a już w najbliższy poniedziałek poznamy pierwszą gwiazdę kolejnej, ósmej już edycji Coke Live Music Festival.

Po raz pierwszy sceny Coke Live Music Festivalu stanęły w 2006 roku na terenie klubu Wisła w Krakowie, w kolejnych latach przeniosły się już do Muzeum Lotnictwa. Przypominając sobie wszystkie poprzednie edycje tego wydarzenia, śmiało można powiedzieć, że Coke Live Music Festival to szaleństwo muzyczne na najwyższym światowym poziomie, rozbrzmiewające tuż przed zakończeniem letnich wakacji. Żeby nie były to puste słowa – na scenie Coke Live mogliśmy już zobaczyć między innymi: The Killers, Placebo, Muse, The Roots, Kanye Westa, Interpol, Editors, 30 Seconds to Mars, Jay’a-Z oraz Rihannę.

Z festiwalem związany jest także wieloetapowy konkurs mający na celu wspieranie młodych talentów – Coke Live Fresh Noise. Dotychczas odbyło się pięć edycji tego programu, a laureatami zostali między innymi: We Call it a Sound, Apple Tree oraz Irena.

Kogo zobaczymy w sierpniu na terenie Muzeum Lotnictwa? Dowiemy się już w poniedziałek. A może macie już swoje typy?

Nie ma więcej wpisów