Nie wiem, czy mieliście kiedyś potrzebę znalezienia przedstawiciela ochrony. Mnie się zdarzyło kilkakrotnie krążyć po różnych obiektach, bezskutecznie próbując znaleźć ochroniarza, strażnika bądź jakiegokolwiek innego osobnika, który byłby w stanie udzielić mi informacji o moim aktualnym położeniu względem poszukiwanego miejsca, godzinach otwarcia instytucji czy też innych istotnych wtedy kwestiach. Skażona do szpiku kości polskimi realiami, za porażkę zawsze obarczałam winą bumelanctwo, oddanie się przez strażników hobby, niekoniecznie związanemu z wykonywaną pracą.

Najnowszy klip Disclosure wydaje się potwierdzać tę teorię. Jego bohater, ochroniarz w opuszczonym budynku, znalazł idealny sposób na zabicie czasu, utrzymaniu ciepła i zdrowej wątroby. Video to powstało do utworu White Noise nagranego wspólnie z duetem AlunaGeorge, o czym już pisaliśmy.

Przypomnijmy także, iż zarówno Disclosure, jak i AlunaGeorge pojawią się w tym roku w Polsce. Pierwsi z nich rozgrzeją parkiet warszawskiego klubu 1500m2 już 6 kwietnia, natomiast Aluna Francis i George Reid zagrają w sierpniu na OFF Festivalu.

Nie ma więcej wpisów