Crystal Fighters naprawdę muszą lubić nasz kraj. 25 maja wystąpią w warszawskim klubie Palladium. Niedawno ogłosili również, że wrócą do nas ponownie jesienią, tym razem na dwa koncerty, które odbędą się w Krakowie i Warszawie. Trudno im się dziwić, nie od dziś wiadomo, że polska publiczność jest najlepsza.

Jednak to nie koniec niespodzianek jakie przygotowała dla nas grupa. Po opublikowaniu szczegółów odnośnie trasy koncertowej, która – jak twierdzą członkowie zespołu – tym razem będzie trwała wiecznie, przyszedł czas na nowe nagranie.

Na swoim oficjalnym profilu na Facebooku zespół opublikował nagranie pod tytułem Separator. Piosenka znajdzie się na ich nowym albumie, który będzie nosił nazwę Cave Rave. Jego premiera przewidziana jest na 27 maja. Nowy kawałek to ponad cztery minuty porządnego, energetycznego grania. Jeśli cała płyta będzie utrzymana w podobnym klimacie, to z pewnością znajdziemy na niej godnych następców I Love London czy Plage. Wszystko wskazuje na to, że w maju w Warszawie czeka nas wybuch iście energetycznego wulkanu, bo energia Crystal Fighters wraz z entuzjazmem polskiej publiczności to połączenie zdecydowanie wybuchowe.

Nie ma więcej wpisów