Po długim oczekiwaniu, firma Alter Art w końcu uchyliła rąbka tajemnicy. W tym roku na Coke Live Music Festival przyjedzie Florence and the Machine.

Dość długo przyszło nam czekać na zapowiedź kolejnej edycji tego krakowskiego festiwalu. Jednak Mikołaj Ziółkowski dotrzymał swojej obietnicy i ta niezwykle gwiazdorska impreza znów odbędzie się w dawnej stolicy Polaków. Kilka dni temu na oficjalnym fanpage’u tego wydarzenia na Facebooku pojawiła się informacja, że właśnie dziś zostanie ujawniona pierwsza gwiazda. Jest nią Florence and the Machine. Poznaliśmy również datę CLMF 2013. W tym roku festiwal odbędzie się 9 i 10 sierpnia.

Trzeba przyznać, że jest to jedna z najbardziej oczekiwanych gwiazd, która w Polsce pojawi się już po raz drugi. Przez długi czas nie mogła jakoś do nas trafić, ale w końcu się udało! Florence pojawi się drugiego dnia festiwalu, czyli 10 sierpnia.

Przypomnijmy, że w ramach siedmiu edycji tej imprezy do Krakowa przyjechały takie gwiazdy jak: Jay-Z, Rihanna, The Killers, Placebo, Editors i wielu innych. 

Nie ma więcej wpisów