Pamiętacie jeszcze piosenkę Gotta Tell You, która w 2000 roku królowała niemal we wszystkich stacjach radiowych? Teraz hit Samanthy Mumby przerobił Stay+.

Samantha Mumba to jedna z tych piosenkarek, które wydały tylko jedną płytę. Na tym swoją karierę wokalną zakończyła i będąc znaną w zasadzie z jednej piosenki, poszła w stronę dużego ekrany. Chyba każdy, kto urodził się w latach 80., pamięta przełom wieku, kiedy to takich artystek pojawiało się naprawdę wiele. Irlandka specjalizowała się w utworach o prostym przekazie, chwytliwym refrenie i rytmicznym podkładzie. Do tego wszystko pięknie obrazowały tak zwane teledyski drogi, gdzie główny bohater (najczęściej sam wokalista/wokalistka) idzie przed siebie i … idzie. W pamiętnym video do Gotta Tell You Mumba postanowiła jednak zerwać trochę z tym trendem i szła inaczej. Używając podstawowych technik parkour, tanecznym krokiem przemierzała bliżej nieznajome miasto. Taka metafora życiowej samby.

Któż nie lubi powspominać szalonych czasów młodości i gustów, których teraz się wstydzimy. Tym bardziej cieszy fakt, że w ten kawałek drugie życie tchnął Stay+, który tak naprawdę nazywa się Matt Farthing. Londyński producent, którego mogliśmy podziwiać na zeszłorocznej edycji Burn Selector Festival, postanowił przypomnieć światu ten hit. Mimo, że jego wersja Gotta Tell You prawie w ogóle nie przypomina tej z 2000 roku, to i tak warto włączyć link poniżej. Jak mogliśmy się spodziewać, utwór nabuzowany jest brudną elektroniką, która stała się wizytówką Matta. Na szczęście to nie wszystkie działania, jakie w ostatnim czasie przedsięwziął.

Ellie Goulding na swoim Twitterze napisała, że zakochała się w remiksie kawałka Explosions, który przygotował dla niej Anglik. Jednak było to swojego rodzaju poszczucie fanów, ponieważ na próżno (póki co) jest szukać tego nagrania. W tak zwanym międzyczasie włączcie Gotta Tell You w wersji Stay+:

Nie ma więcej wpisów