Najpierw dowiedzieliśmy się, że headlinerem warszawskiego festiwalu została Azealia Banks, teraz line-up został uzupełniony o kolejne topowe nazwisko.

Organizatorzy FreeFormFestival kolejną edycją imprezy wzbudzili gigantyczne zainteresowanie. Przede wszystkim po tym, jak ogłosili, że w tym roku festiwal odbędzie się o wiele wcześniej. Zamiast w październiku, Good Music Productions do Soho Factory zaprasza nas w maju. Przez to wszyscy zaczęli spekulować, dla jakiej gwiazdy festiwal został przeniesiony aż o 5 miesięcy.

No i już wiemy. Do Warszawy przyjedzie Tricky. Artysta w tym roku wydaje właśnie swój 10. krążek. Z nowego wydawnictwa pochodzi utwór Nothing’s Changed, który artysta zaprezentował dziś w internecie.

Dodajmy, że Tricky dołączył do naprawdę bardzo atrakcyjnego line-upu, w którym znaleźli się: Miss Kittin, Woodkid, Apparat, SebastiAn, Azealia Banks, The Toxic Avenger i Fair Weather Friends. Jeżeli nie możecie się doczekać, to biegnijcie po karnety. A jeżeli chcecie kupić bilet tylko na jeden dzień, to musicie poczekać do piątku.

Przypomnę tylko, że FreeFormFestival odbędzie się 10 i 11 maja.

 

Nie ma więcej wpisów