Berlin, jak wiadomo, to kraina elektroniką płynąca. W tamtejszych labelach oraz klubach można spotkać najciekawszych europejskich artystów, których twórczość oscyluje wokół house’u, techno i elektro.

Warszawska scena klubowa także skupia wokół siebie sporo niebanalnych DJ – ów oraz producentów, więc pomysł, aby rezydenci zarówno niemieckich, jak i polskich klubów mogli zaprezentować się podczas wspólnego eventu jest strzałem w dziesiątkę.

Berlin – Warszawa 3.0 to już trzecia edycja imprezy, która w marcu odbędzie się w klubie 1500 m2. Organizacją, oprócz warszawskiego klubu, zajął się także berliński Ritter Butzke, a line up zawiera sporo znanych nazwisk z obu stron granicy. Zagrają tam polskie duety DJ – skie – BLCKSHP oraz Warsaw Calling, a z Berlina przyjadą Jens Bond, Wasted Ruffians, Mario Aureo i wielu innych.

W związku z tym wydarzeniem zainicjowany zostanie także projekt Kulisy – Backstage – Kulissen, który ma na celu pokazanie nam artystów z bliska poprzez wywiady oraz interpretacje dziennikarskie.

Kiedy: 02.03 (sobota)
Gdzie: Warszawa, 1500m2 do wynajęcia (ul. Solec 18)
Start: 22.00
Wstęp: 20-25 PLN

Nie ma więcej wpisów